Biblioteka ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie

Młodzi na tropie historii

480- lecie praw miejskich Włodawy

30 maja 2014 r. uczniowie naszej szkoły koordynowali przebieg Gry Miejskiej: „ Młodzi na tropie historii – w 480- lecie praw miejskich Włodawy” zorganizowanej przez MBP we Włodawie. Pani Urszula Panasiuk (bibliotekarz MBP) zapoznała uczniów ze scenariuszem gry oraz obowiązującymi zasadami. Przyjęta formuła wydarzenia zawierała elementy edukacyjno-kulturalne, profilaktyczne, opracowane zadania, zagadki w ciekawy sposób przybliżyły wiedzę historyczną o naszym mieście.

Uczestnicy gry: Nikodem Weremczuk, Mateusz Demianiuk, Edyta Sahadyn, Agata Grytczuk, Tomasz Garczyński, Klaudia Sposób, Weronika Krzaczyńska, Klaudia Paszkiewicz, Klaudia Kuniewicz, Małgorzata Choma, Dominika Szubarczyk, Nikodem Kozak, Monika Marciszewska, Piotr Zaniuk, Mateusz Sidoruk, Magda Grzywaczewska, Klaudia Bartnicka.